fbpx
phone-iconye

ФАСАДИ З КЕРАМОГРАНІТУ

Дізнайтеся вартість ваших робіт прямо зараз!

  Безкоштовний виїзд замірника

  Безкоштовна допомога по вибору матеріалів

  Організація доставки та розвантаження матеріалів

  Підписання договору

  Переваги:

  Облицювальний матеріал для стін і фасадів будинків є аналогом верхнього одягу людини, оскільки він виконує аналогічну функцію. Як і люди, будинки зазвичай відрізняються один від одного не тільки конфігурацією і розмірами, а й зовнішньої «одягом». На ринку доступні як дешеві, так і дуже дорогі оздоблювальні матеріали. Одні з них характеризуються виразністю, а інші виглядають досить скромно. Різною може бути і ступінь захисту від оточуючих факторів.

  І серед такого величезного достатку облицювання для фасадів з керамограніта користується, мабуть, максимальним попитом у власників житла і комерційної нерухомості.

  У нашій кліматичній зоні дуже важливо забезпечити надійну теплоізоляцію будівлі. З цією метою раніше просто збільшували товщину зовнішніх стін, що призводило до подорожчання будівельних робіт. Взявши до уваги всі факти, при облицюванні будівель стали використовувати навісні керамогранітні вентфасади. Простий розрахунок і багаторічний досвід показали, що ця технологія є неймовірно еффектівной.Денежние ресурси, витрачені на монтаж вентильованої системи, окупаються в середньому через п’ять – сім років, а час експлуатації становить від тридцяти до п’ятдесяти років.

  Де застосовуються фасади з керамограніту

  IMHPL1

  Адміністративні будівлі

  IMHPL3

  Бізнес центри, офісні будівлі

  IMHPL2

  Торгово-розважальні комплекси

  IMHPL4

  Спортивні комплекси

  IMHPL5

  Будівлі сфери харчування

  IMHPL6

  Дошкільні заклади

  IMHPL7

  Промислові будівлі і споруди

  IMHPL8

  Приватний житловий сектор

  imagecer2
  Як встановлюється керамограніт для фасаду:

  Практично повністю відійшов у минуле метод приклеювання керамограніта безпосередньо до стін. Плити керамограніта важкі, тому монтаж на утеплений мінеральною ватою фасад неможливий. Навіть на утеплених поверхнях різний термічне розширення стін, цементного клею, усадка будинку і вібрації призводять до обвалу керамограніта протягом декількох років.

  Вентильований фасад являє собою систему, що складається з матеріалу, що утеплює, зовнішніх панелей і повітряного прошарку між ними. Перед установкою вентильованої системи не потрібно будь-якої підготовки стін будівлі. В процесі установки вентильованого фасаду до стін будівлі кріпиться утеплювач – мінеральна вата. А потім виконується монтаж підсистеми, з алюмінієвого або оцинкованого металевого профілю. Підсистема кріпиться механічно, за допомогою анкерів. Елементи підсистеми між собою з’єднуються витяжними заклепками. Це з’єднання найкращим чином переносить динамічні навантаження (вібрації).

  imagecer1

  Від чого залежить вартість:

  Розмір плит керамограніта

  Чим більше за габаритами потрібні листи, тим дорожче обійдеться облицювання. На вартість впливає також спосіб обробки матеріалу;

  Складність конструкції

  Наявність на будівлі парапетів, безлічі кутів, виносів значно впливає на вартість готового рішення. Крім того, облицювання складного по конструкції будівлі вийде дорожче ще з однієї причини - ціна монтажу також буде більше;

  Тип поверхні матеріалу

  Керамограніт може бути глянцевим, матовим або рельєфним. Перший варіант вважається найдорожчим зважаючи на складність обробки. При його виготовленні виробник використовує спеціалізоване обладнання, щоб поверхня була ідеально рівною і блискучою. Рельєфний керамограніт коштує дешевше. Найдоступнішим вважається матовий варіант. Для його виробництва потрібно мінімальна обробка сировини;

  Вид кріплення

  Можлива установка прихованого і відкритого типу. У другому випадку використовуються спеціальні кріпильні елементи - кляммери. Фасад з прихованим кріпленням обійдеться дорожче. З метою економії деякі замовники встановлюють комбіновані варіанти. До другого поверху фасад облицовують прихованим способом, а вище - відкритим.