fbpx
phone-iconye

ФАСАДИ З АКП

алюмінієвих композитних панелей
Дізнайтеся вартість ваших робіт прямо зараз!

  Безкоштовний виїзд замірника

  Безкоштовна допомога по вибору матеріалів

  Організація доставки та розвантаження матеріалів

  Підписання договору

  2a583f482907c6923bc4bc43e6b932d8

  Переваги

  вентильованих фасадів з впровадженням композитних панелей:
  Легкість

  Один з найважливіших факторів при будівництві будь-яких багатоповерхових будівель, тим більше хмарочосів;

  Пластичність

  Можливість надання матеріалу абсолютно будь-якої форми дозволяє створювати справді унікальні споруди різних стилів;

  Стійкість

  Щільна і жорстка структура металу забезпечує хороший захист від різких перепадів температур в діапазоні від -57 ° C до + 80 ° C;

  Міцність

  Інноваційні міцні алюмінієві сплави дозволяють витримувати механічні дії силою до 50 кг на 1 см² панелі;

  Широкий асортимент кольорів

  Помимо стандартного окраса, композитные панели для вентилируемого фасада могут имитировать дерево или камень, а оксидные покрытия позволяют придать им цвета различных металлов.

  ДЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ФАСАДИ З КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

  IMHPL1

  Адміністративні будівлі

  IMHPL3

  Бізнес центри, офісні будівлі

  IMHPL2

  Торгово-розважальні комплекси

  IMHPL4

  Спортивні комплекси

  IMHPL5

  Будівлі сфери харчування

  IMHPL6

  Дошкільні заклади

  IMHPL7

  Промислові будівлі і споруди

  IMHPL8

  Приватний житловий сектор

  imageafs

  Відмінні властивості:

  Алюмінієві композитні панелі – на сьогоднішній день найбільш поширений матеріал для обробки фасадів будівель. Крім того, композитні панелі використовують для обробки АЗС, станцій метро, ​​вокзалів, виготовлення малих архітектурних форм, оформлення інтер’єрів. Найбільш поширене використання алюмінієвих композитних панелей в рекламі: об’ємні букви, вивіски, штендери. Як композиційний матеріал він досить практичний: не іржавіє, не деформується від морозів або спеки, досить міцний.
  Головне достоїнство алюмінієвих композитних панелей – це відповідність все групам горючості, що дає можливість застосовувати їх в будівлях будь-яких призначень.
  Фасадний композит з алюмінію має досить малу вагу, стійкий до корозії і вібрації. Високі теплоізоляційні властивості алюмінієвих композитних панелей – важливий фактор при обробці зовнішніх фасадів будівель.

  Правильний монтаж вентильованих фасадів – запорука довговічної експлуатації.

  Слід розуміти, що тільки точне дотримання технології в плані монтажу дозволяє отримати правильно змонтовану установку, яка гарантовано прослужить протягом багатьох років. Сьогодні під час монтажу алюмінієвих фасадів з композитних матеріалів в переважній більшості випадків використовується додаткове утеплення у вигляді мінеральної вати або пінополістирольних плит. Тут же дуже важливо передбачити вентиляційну прошарок між композитом і утеплювачем, щоб конденсатна волога могла швидко випаровуватися. В цілому облицювання з алюмінієвих композитних панелей є навісну конструкцію, що складається з несучих кронштейнів, що встановлюються за допомогою будівельних анкерів, а також вертикальних напрямних, що прикріплюються до каркаса за допомогою спеціальних заклепок. Теплоізоляційні матеріали кріпляться до стін будівлі за допомогою тарілчастих (парасолькових) дюбелів пластикового типу, а елементи облицювання у вигляді алюмінієвих композитних панелей кріпляться приховано, за допомогою санчат, забезпечуючи тим самим гарний естетичний вигляд.